.

Florya Ofis Park’ta Fiyatlar 530.000 Liradan Başlıyor

Eroğlu gayrimenkul projesi olarak yükselen Florya Ofis Park’ta ofis fiyatları 530.000 liradan, metrekare fiyatları ise 9 bin liradan başlıyor.Florya Ofis Park

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Florya’da Ekşinar Konakları’nın hemen yanında konumlandırılacak olan Florya Ofis Park projesinde alanları 80 metrekare ile 200 mtrekare arasında değişen toplam 72 ofis bulunuyor.

Fiyatların 530 bin liradan başladığı Florya Ofis Park’ta metrekare birim fiyatları ise 9 bin lira ile 11 bin 100 lira arasında farklılık gösteriyor. 8 bin 475 metrekare alan üzerinde inşa eidlmekte olan 6 katlı tek bloktan meydana gelen Florya Ofis Park’ta ofis birleştirme seçeneği de sunuluyor.

Florya Ofis Park’ta yüzde 50 peşinat + kalanı 24 ayda sıfır faizle tamamlama seçeneği ile ofis sahibi olunabiliyor.

İletişim:  444 37 97


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar