.

Finans dünyasının tam kalbinde yer alan eşsiz ticari alanlar

Sarphan Finans Park’ta yer alan ticari alanlar İstanbul Finans Merkezi’nin tam karşısında yer alıyor.İstanbul Finans Merkezi’nin tam kalbinde yer alan ticari alan ilk ve tek yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park’ta bulunan ticari alanlar, büyük bir iş potansiyeline sahip bulunuyor. İFM girişine cepheden bakan Sarphan Finans Park ticari alanları, tüm sektörlere büyük avantaj sağlıyor.

Sarp Group‘un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park‘ta yer alan mağazalar, İstanbul Finans Merkezi’nin (İFM) hemen girişinde yer alıyor. Sarphan Finans Park ticari alanlarının yoğun bir iş trafiği ile karşı karşıya kalacaklarını ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Akar, merkezde yer almanın ticari anlamda her türlü avantajı beraberinde getireceğine vurgu yapıyor.

 

Yüksek prestij, hızlı iş trafiği

Sarphan Finans Park‘ta bulunan ticari alanların Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına ve bankalarına ev sahipliğini yapacağını belirten Alaattin Akar, mağazalarda yer almak için uluslararası markaların birbirleriyle yarıştıklarının altını çiziyor. İstanbul Finans Merkezi‘nin Türkiye ekonomisinin yeni ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulduğunu dile getiren Akar, Sarphan Finans Park‘ın lokasyon ve ticari avantaj açısından bir numaralı ve en önde gelen proje olduğunu vurguluyor.Prestijli merkezlerin dünya genelinde prestijli kurum ve markalara ev sahipliği yaptığını, bu sayede yüksek iş trafiğine sahip olduklarına ifade eden Akar, bu kuralın Sarphan Finans Park için de geçerli olduğunu, merkezdeki mağazaların yalnızca ticari başarıya değil, yüksek prestije de sahip olacağını belirtiyor.Dünyanın 1 numarası

Sarphan Finans Park‘ın 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi“, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde “Dünyanın Bir Numaralı Gayrimenkul Projesi” ilan edildiğini belirten Akar, standartları zirveye taşıdıklarını, ihaleye girip merkezde ticari alan sahibi olan kuruluşların beklentilerinin üzerinde kazanç sağlayacaklarının altını çiziyor.

İlklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park‘ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alıyor.

 

Sarp Group – 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluşumuz, Türkiye’nin birçok şehrinde hayata geçirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmiş, güvenilir çözüm ortaklarıyla beraber hareket ederek sektöründe kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır. 2005 yılında Yeni Sarp İnşaat’ı bünyesine katarak faaliyetlerine hız kazandıran grubumuz, çok kısa bir zaman diliminde birçok büyük başarıya imza atmıştır. Başta insan faktörü olmak üzere teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Sarp Group, günümüzde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »