.

Fatsa’da 51 binanın dış cephesi yenilendi!

Ordu’nun Fatsa ilçesi kıyı yolu üzerindeki binalarda Ordu Büyükşehir Belediyesince başlatılan dış cephe tedavi projesi son hız devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, binaların dış cepheleri yenilendikçe ilçenin değişik bir güzelliğe kavuştuğunu söyledi.

51 BİNANIN DIŞ CEPHESİ YENİLENDİ

Cephe yenileme projesi kapsamında 51 binanın dış cephesinin yenilendiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Fatsa Dış Cephe İyileştirme Projesi kapsamında, Bolaman Köprüsü’nden Elekçi Köprüsü’ne kadar toplam 168 binada çalışma yapacağız. Şu ana kadar 51 binanın dış cephesi yenilendi ve boyandı. Diğer binalardaki çalışmalarımız ise devam ediyor” diye konuştu.

BU PROJE FATSA’YA DEĞER KATACAK

Başkan Enver Yılmaz proje tamamlandığında, Fatsa’nın girişinden çıkışına kadar çağdaş bir manzara kazanacağını belirterek, “Bu çalışmalar ilçemize değer katacak. Proje kapsamındaki binalara hem mantolama gerçekleşiyor hem de binalar Fatsalı hemşehrilerimizin tercihi tarafında mavi ve beyaz renge boyanıyor. Projelerimizin uygulandığı binaların tamamlanmasıyla beraber inanıyorum ki Fatsa ilçemiz, girişinden çıkışına kadar ahenk ortamında ve görkemli bir manzarae kavuşacak” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »