.

Factory ile ahşabın dokusunu mekanlara taşıyor

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch, endüstriyel yapıların cazibesinden ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu “Factory” ile beton, taş, kum, metal ve ahşabın dokusunu mekanlara taşıyor.

Doğal dokuların, taş duvarların ve yapının en ham hali betonun dekorasyon trendlerinde gün geçtikçe popülerleştiği günümüzde, HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markası yeni koleksiyonu “Factory” ile endüstriyel yapıların cazibesini yaşam alanlarına getiriyor.

Malzemeleri mümkün mertebe en doğal hali ile kullanan mimari akım Brütalizm’in etkilerini taşıyan bu özel koleksiyon, mimari yaklaşımın favori malzemesi olan ve modern iç mimarinin tercihi haline gelen brüt beton temalı duvar kağıtları ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda farklı renk ve doku seçenekleri ile işlenen beton dokusunun yanı sıra, taş, kum, metal ve ahşap gibi malzemelerden ilham alınarak tasarlanan duvar kağıtları, yaşam alanlarına dokunulmamış, müdahale edilmemiş doğal bir estetik katıyor.

Renk paletinden gri, siyah, kahve, füme ve krem tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda; tuğla ve kum desenli duvar kağıtlarında 3 boyut etkisi öne çıkarken, vidalı metal plakaları yansıtan tasarımlar gri ve bronz metalik efektlerle sonlandırılmış. Çatlak bir duvarı yansıtan beton dijital baskı paneli ise gerçeği aratmayan görünümü ile duvar kağıdına yeni bir boyut vermenin ötesine geçiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »