.

Eymen İnşaat, site projelerine odaklandı

Kayseri’de lüks konut üretiminde adından söz ettiren ve halen iki proje yürüten Eymen İnşaat, site şeklinde daha büyük ve kapsamlı projelere odaklandı.Eymen İnşaat

Kayseri’de lüks Konut üretiminde adından söz ettiren ve halen iki proje yürüten Eymen İnşaat, site şeklinde daha büyük ve kapsamlı projelere odaklandı.

Yap-sat alanında Kayseri‘de devam eden iki farklı projelerinin olduğunu, lüks segmentte ihtiyaçların çoğuna cevap verebilecek şekilde konutlarını tasarladıklarını ifade eden Eymen İnşaat ortaklarından Fatih Üzüm, 30 Ağustos Caddesi’ndeki ‘Eymen Palace’ adlı 26 dairelik lüks Konut inşaatını bu yıl teslim edeceklerini söyledi.

“Eymen Prestige” adını verdikleri üniversite yolu üzerinde 26 dairelik projenin kaba inşaatının da devam ettiğini ve önümüzdeki yıl teslim edeceklerini belirten Üzüm, her iki projede de kalite, estetik ve Modern uygulamaları bir araya getirmeye dikkat ettiklerini, ilk defa genel banyoda ‘Türk Hamamı’ uygulaması gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Üzüm, bu projelerde kapalı otopark, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve oyun salonu bulunduğunu, yaklaşık 30 yıldır İnşaat sektöründe yer alan firmanın, önümüzdeki dönemde site şeklinde daha büyük ve kapsamlı projelere imza atmayı hedeflediğini bildirdi.

 İletişim:   352 231 43 30


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar