.

Evora İstanbul’da Avantaj Fırsatları

Teknik Yapı tarafından Pendik Marina ve Tuzla Tersanelerinin yanında inşa edilen Evora İstanbul konut projesinde cazip fırsatlar sunuldu.Evora İstanbul

Teknik Yapı, Tuzla Tersaneleri ile Pendik Marina’nın yanında inşa ettiği Evora İstanbul kontu projesinde avantajlı fırsat kampanyası düzenledi. İki farklı avantajın sunulduğu kampanyada daireyi hemen alana teslimatı peşinde ödeme ve taksitlere bir sonra başlama imkanı sağlanıyor.
Evora İstanbul’da KDV Yüzde 1

Yüzde 1’lik KDV avantajının sağlandığı Evora İstanbul Konut projesinde yüzde 10 indirim imkanı da yer alıyor. 300 dönüm arazi üzerinde yükselen proje 20 binden fazla kişiye ev sahipliği yapacak. 44 blok ve 5 bölgeden oluşan projenin ortasında bulunan meydan ise tüm sakinlerin buluşma noktası olarak tasarlandı.

Spor Merkezi Ayrıcalığı

3 ayrı alışveriş caddesinin bulunduğu Evora İstanbul Konut projesinde squash’tan SPA’ya tüm hizmetlerin sunulduğu spor merkezi, kreş, bankalar, PTT ve büyük bir hipermarket yer alıyor. Shuttle hizmeti sayesinde bir yerden bir yere kolaylıkla girilebilme imkanı bulunan projede her bölgeye özel açık havuzlar, oyun parkları, futbol, basketbol ve voleybol sahaları bulunuyor. Ayrıca projede açık ve kapalı otoparkların yanında çocuk parkları ve sosyal-kültürel daha birçok yaşam alanı yer alıyor.
Depreme Dayanıklı

İstanbul’un deprem riski düşünerek tasarlanan konut projesi için ayrıca California ve Avrupa Birliği Deprem Şartnamesi’ne uygun olarak geliştirildi. Denize ve E-5 Karayolu’na yakın bir konumda yükselen Evora İstanbul, TEM Otoyolu bağlantısı ve Marmaray’a da yakın. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 dakika uzaklıkta bulunuyor.
Teslimler Haziran’da Başlıyor

Teslim tarihi olarak Haziran 2014 olarak açıklanan Evora İstanbul konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1, ve 4+1 konut tipleri yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »