.

Evora İstanbul’da 3+1 Daireler Yüzde 10 İndirimli

Teknik Yapı tarafından Tuzla’da konumlandırılan Evora İstanbul projesinde 100 adet 3+1 daireye özel yüzde 10 indirim başladı.Evora İstanbul

Teknik Yapı, Tuzla’da inşa ettiği 5 bin 72 bağımsız bölümden oluşan Evora İstanbul projesinde yer alan 3 + 1 tipi dairelerden sadece 100 tanesi yüzde 10 indirim fırsatı ile satılıyor.
Kampanyayı birden fazla çocuğu olan aileler ile büyük dairede oturma alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyenler için hazırladıklarını söyleyen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kampanyayla dört büyük avantajın bir arada sunulduğuna vurgu yaptı.
Yüzde 1 KDV avantajına sahip Evora İstanbul’un Tuzla’nın görsel manzarasına hakim tepede yükseldiğine,  yatırım ve yaşam fırsatlarını bir arada barındırdığına dikkat çeken Umut Durbakayım, “Tuzla’nın en yüksek noktasında denize nazır bir tepenin etrafında inşa edilen Evora İstanbul tamamlandığında bölgenin merkezi haline gelecek” diye konuştu.
‘3 + 1 Avantaj’ kapsamına giren dairelerde 20 ile 30 bin lira arasında avantaj sunulduğunu belirten Umut Durbakayım, “Her bir daire için hesaplanan yüzde 10 indirim, yüzde 0.72 faiz oranıyla birleştiğinde 20 bin ile 30 bin lira arasında değişen fiyat avantajına karşılık geliyor” açıklamasını yaptı.
100 daire için geçerli
‘3+1 Avantaj’ kampanyası özel olarak ayrılan 100 adet 3+1 dairenin yüzde 10 indirim ve yüzde 1 peşinat ile satılmasından oluşuyor. Yüzde 0.72’den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Yüzde 1 peşinat ödenmesi durumunda daire tutarının yüzde 24’ü ise takip eden 6, 12, 18 ay vadede sıfır faizli ödeme olanağı sağlanıyor. Ayrıca sektördeki en düşük konut kredisi faiz oranı olan yüzde 0.72’den başlayan ve 12 aydan 120 aya kadar farklı vadelerden faydalanabiliyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar