.

Evimiz Kocaeli’de Cazip Fırsatlar İçin Son Günler

Evimiz Kocaeli projesinde 10 Eylül’de başlayan ve Kurban Bayramı’na kadar devam edecek Son Bahar Kampanyası’nda son haftaya girildi.Evimiz Kocaeli

Pekdemir İnşaat tarafından Evimiz Kocaeli projesi için başlatılan Sonbahar Kampanyası’nda son haftaya girildi. Kurban Bayramı’na kadar sürecek olan kampanya kapsamında peşinat ödemesini 1 yıl sonraya erteleyerek veya peşin fiyatına vade farksız 20 ay eşit taksitlerle daire sahibi olmak mümkün.

Pekdemir İnşaat’ın 70’inci uıl gurur projesi olarak hayata geçirmekte olduğu 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesindeki dairelerin tamamıı 1 Temmuz 2015 tarihinde tamamlanarak teslim edilmeye başlanacak.

2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde farklı büyüklüklerde konut seçeneklerinin yer aldığı Evimiz KOcaeli projesi zengin sosyal donatılar ile de dikkat çekiyor.

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede olan Başiskele’de 122.500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek projenin yüzde 75’i yeşe ayrılmış durumda.

Kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının yer aldığı dev bir sosyal tesisin de yer aldığı projede 2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi, 7×24 kameralı güvenlik sistemi gibi donatılar da mevcut.

Evimiz Kocaeli projesinde aidatlar ise110-120 lira civarında olacak.

İletişim:  262 323 70 00


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar