.

Evila’da daire satışıları devam ediyor

Başakşehir Evila’da satışı devam eden daireler 500 bin TL’den başlayor.Evila

Evila, mimarisi, konumu ve eşsiz çözümleriyle rakipsiz bir proje, Yatırımın en kazançlı, yaşamın en prestijli hali, manzarası kesintiye uğramayan kat bahçeli Rezidans daireleri, 110-260 m2 arasında değişen tahsisli hobi bahçelere sahip villaları, özel markalara ev sahipliği yapan çarşısıyla Başakşehir’in en değerli karma projesi Evila.

Evila 27 dükkan, 80 kat bahçeli Rezidans dairesi, 12 Sıra ev ve 26 villadan oluşan Evila’da her şey daha konforlu ve huzurlu bir hayat için tasarlandı.

Evila Rezidans; İki blokta; 160 – 184 m2 arasında değişen 72 adet 3+1 ve 340 m2 8 adet 4+1 daireden oluşuyor. Rezidans dairelerde 14-72 m2 arasında değişen kat bahçeleri her daireye tahsisli kapalı Otopark bulunuyor.

Başakşehir Evila’da satışı devam eden daireler 500 bin TL’den başlayor.

Bay-bayan ayrı kapalı Yüzme Havuzu, fitness salonu, sauna, bay-bayan duş ve soyunma odaları, yürüyüş parkuru, Spor alanları, sosyal alanlar, Cafe, Dinlenme alanları, her villaya özel Hobi Bahçeleri ile iki araçlık açık Otopark. Her rezidans daireye1 ve sıra eve 2 araçlık kapalı otopark başta olmak üzere hayatınıza renk katacak birçok yaşam alanıyla Başakşehir’de yaşamın keyfi evila’da

Sadece Dubleks bir yaşam alanı değil, aynı zamanda her villaya özel tahsisli bir Hobi Bahçesi, ister torunlarınız için Organik tarıma başlayın, ister eşinizin huzur bulacağı bir çiçek tarlası kurun.

Evila, sedece günlük ihtiyaçlarınız değil, modadan kişisel bakıma aklınıza gelecek her türlü ihtilaçlarınızı karşılayabileceğiniz Modern ve hareketli bir alışveriş ortamına da sahip.

İletişim :  212 485 75 99


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar