.

European Property Awards 2013 Yarışmasında İki Dalda Ödül

Gayrimenkul sektöründe A Plus ve prestijli projelere imza atan, Tahincioğlu Gayrimenkul’ün, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerini seçen ‘’European Property Awards 2013’’ yarışmasında finale kalan ‘’Palladium Tower’’ ve ‘’Palladium Antakya AVM’’  projelerine ödül verildi. Sürdürebilir enerji ve çevre duyarlılığı ile geleceğe yatırım niteliğinde projelerle dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul ödül töreninden; ‘’Türkiye için Palladium Tower Ataşehir ile Ofis Geliştirme’’  ve ‘’Türkiye için Palladium Antakya Alışveriş Merkezi ile Perakende Geliştirme’’ kategorilerinde aldığı ödüller ile geri döndü.Tahincioğlu

Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında yer alan “European Property Awards 2013” yarışmasında Palladium Tower Ataşehir ve Palladium Antakya Alışveriş Merkezi projeleri ile ödüle layık görüldü.

Gayrimenkul sektörüne yön veren ve sürdürülebilir projelere imza atan Tahincioğlu Gayrimenkul, uluslararası üst düzey gayrimenkul proje geliştiricilerini seçkin bir platformda bir araya getiren “European Property Awards 2013’’e katıldı. Tahincioğlu, İstanbul’un yeni finans merkezi Ataşehir’de gerçekleştirdiği 43 Katlı A Plus ofis projesi Palladium Tower Ataşehir ile ‘’Türkiye İçin Palladium Tower ile Ofis Geliştirme’’  ve Hatay’ın Antakya ilçesinde hayata geçirilen Alışveriş Merkezi ile ‘’Türkiye için Palladium Antakya Alışveriş Merkezi ile Perakende Geliştirme’’ kategorilerinde dünyanın dört bir yanından katılan projeler arasından sıyrılarak ödül kazandı.

Dünya çapında gayrimenkul endüstrisini tanıtmak ve bu alanda gerçekleştirilen seçilmiş prestijli projeler ile uluslararası kalite standartlarına zemin hazırlayan European Property Awards; Asya Pasifik, Afrika, Amerika, Avrupa, İngiltere, Arap ülkeleri, Karayipler ve Kanada bölgelerinden aday olarak katılım gösteren projelerin uluslararası standartları çerçevesinde farklı kategori birincilerini ödüllendiriyor. Yarışmaya katılan her bölgenin en yüksek değerlendirme alan projesi ise yılsonunda gerçekleştirilen ve dünyanın en iyi projelerini seçen “International Property Awards”a katılma şansı yakalıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları:
Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »