.

Eskidji, İller Bankası Ofisim İstanbul’un ihalesini yarın yapacak

İller Bankası’nın Ofisim İstanbul projesindeki ofis ve mağazalar 30 Nisan 2013 Salı günü düzenlenecek ihale ile satışa çıkacak.Ofisim İstanbul

Eskidji tarafından satışa çıkarılacak Ofisim İstanbul projesinde 52 ofis ve 4 mağaza yer alıyor.İller Bankası’nın Ofisim İstanbul projesinin ihalesi 30 Nisan 2013 Salı günü saat 14:00’da stanbul Eskidji/Yenibosna ve Ankara İller Bankası Dışkapı Hizmet Binası’nda açık artırma usulüyle yapılacak.
İstanbul Maltepe Gümüşsuyu Mahallesi 1684 ada, 23 parsel 2376.66 metrekare üzerine inşa edilen Ofisim İstanbul’da en üst 4 katında yer alan manzaları ofisler 604 bin liradan, mağazalar 3 milyon 476 bin liradan, binanın tamamı ise 50 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Satışlarda 60 ay vade yapılacak ve KDV’siz gerçekleşecek.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar