.

Esenyurt’ta konut arzı patlaması

Reidin Yapı Stoku Analizi Raporu’na göre 2013 Aralık ayı itibariyle konut arzının en yüksek olduğu il İstanbul olurken ilçe olarak Esenyurt, Ankara’da ise Yenimahalle öne çıkıyor. Esenyurt

REIDIN Yapı Stoku Analizi Raporu’na göre 2013 Aralık ayı itibariyle Konut arzının en yüksek olduğu il İstanbul olurken ilçe olarak Esenyurt, Ankara’da ise Yenimahalle öne çıkıyor. İmar planları açısından en çok tartışılan Esenyurt bölgesi, kendisine yeni proje yoğunluğu açısından en yakın ilçeler olan Beylikdüzü ve Başakşehir ilçelerinin yaklaşık iki katı Konut stokuna sahip.

İstanbul dışındaki diğer illerin konut arzları, stüdyo, 1+1 ve 2+1 Daire tiplerinde İstanbul’un oransal olarak gölgesinde kalırken, 3+1 ve 4+1 Daire tiplerinde öne çıkıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »