.

Esenyurtlu işadamları iftar yemeğinde buluştu

Bugüne kadar bölgede çok sayıda bağımsız konut projesine imza atan Yalçıntepe Group’un katkılarıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine Esenyurtlu işadamları ve siyasetçiler konuk oldu.

Pelit Pastaneleri Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftaraYalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe ile Esenyurt Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Muammer Ömeroğlu ev sahipliği yaptı. İftara,Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, CHP İstanbul Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Mevlüt Aslanoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu,Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Süleymanoğlu, Selahattin Boyrazve İstanbul Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Mehmet Sandal ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Yalçıntepe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe iftar yemeği sırasında yaptığı konuşmada konuklara Maximoon projesinden bahsederek, son üç yılda büyüme trendini hızla arttıran ve yatırımcısına sürekli kazandıran bir bölgede yer alan Maximoon projesinde konut alanların da kazançlı bir yatırımda bulunmuş olacaklarını belirtti. Bölgenin gelişimini önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğine inandığını belirten Mehmet Yalçıntepe, gelecek dönem için hedeflerini, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kurmak ve kendilerinin bir parçası olarak gördükleri bu bölgede yatırımlarını sürdürmek olarak dile getirdi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar