.

Esenyurt Tac Mahal’de 1+1 daireler 89 bin TL’den

İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Tac Mahal’de 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 89 bin liradan başlıyor. Tac Mahal

Uluhan Grup tarafından hayata geçirilen Tac Mahal Prestij, İstanbul Beylikdüzü-Esenyurt’ta konumlanıyor. 970 konuttan oluşan proje 25 katlı ve 4 blok halinde. 18 bin 600 metrekarelik alanda yaşama geçen Tac Mahal’de 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Projede; yüzme havuzu, sauna, 7/24 güvenlik, çocuk oyun alanları, cafe,hizmetleri,  tiyatro, fitness center, açık-kapalı otopark, restoran, seyir terasları bulunuyor.
850 lira taksitlerle daire sahibi olabilme avantajını sunan Esenyurt Tac Mahal’de 1 oda 1 salon daire fiyatları 89 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede teslim tarihi olarak 2014 Ekim ayı planlanıyor.
Tac Mahal Prestij; Beyikdüzü-Esenyurt kesişim noktası, TEM-E5 karayollarına direk çıkışta, Metrobüse 2 dk. yürüyüş mesafesinde yer alıyor.
İletişim:  212 450 33 33

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar