.

Esenyurt Makromtek’ten Mutlu yaşam alanı projesi

39 bin metrekare arsa alanına sahip olan Makromtek, 4 bloktan meydana geliyor. Doğa ve teknolojiyi harmanlayarak oluşturulan Makromtek, insana ve doğaya saygıyı ön planda tutuyor.

Esenyurt’ta yükselen Makromtek, Makrom Yapı imzasını taşıyor. “Mutlu yaşam alanı” sloganıyla yükselen Makromtek’ta 1 oda 1 salon daireler 81 bin lira ile 139 bin lira, 2 oda 1 salon daireler 134 bin lira ile 163 bin lira, 3 oda 1 salon daireler ise 193 bin lira ile 209 bin lira arasında farklılık gösteriyor.
39 bin metrekare arsa alanına sahip olan Makromtek, 4 bloktan meydana geliyor. Doğa ve teknolojiyi harmanlayarak oluşturulan Makromtek, insana ve doğaya saygıuı ön planda tutuyor. Çalışanlarına ve topluma sağlık, güvenlik bir ortam sunan Makrom Yapı bu tutumunu Makromtek’e de yansıtıyor.
Makromtek’in otopark alanı 3 bin 800 metrekare olarak belirlendi. Akıllı tesisat, çöp toplama sistemi, katlı otopark, roof cafe, fitness center, koşu pisti, tenis kortu, basketbol sahası, fin hamamı, sloryum, çocuk oyun alanları, kreş, açık ve kapalı yüzme havuzunun yer aldığı Makromtek’te ticari birimler de bulunuyor.
Stüdyo’dan 3+1’e kadar farklı tipte konutlardan oluşan Makromtek’te konut sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alışveriş birimleri de mevcut.
 İletişim: 444 65 76

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »