.

Erzurum’da alışverişin saati değişiyor

Erzurum AVM, Kurban Bayramı öncesinde merkezinin çalışma saatlerini değiştirerek alışverişin süresini uzatıyor

aklaşan Kurban Bayramı sebebiyle müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için merkezinin çalışma saatlerini değiştirerek misafirlerini ağırlamayı bekleyen Erzurum AVM’nin bayram öncesi ve bayram sürecindeki çalışma saatleri şu şekilde olacak: 20 – 22 Ekim günleri arasında 10.00 – 23.00, 23 ve 24 Ekim günlerinde 10.00 – 00.00, 25 Ekim’de (bayramın 1’inci günü) ise 14.00 – 22.00.

Kurban Bayramı’nın 2’nci gününden sonra normal çalışma saatleri olan 10.00 – 22.00 periyoduna geri dönecek olan Erzurum AVM’nin Müdürü Kemal Ünal, “Bu uygulama ile merkezimizin çalışma saatlerini, kaliteli hizmet anlayışımizdan ödün vermemek koşuluyla halkın ihtiyaçlarına göre ayarladık. Bu süreçte alışveriş yapacak olan müşterilerimizin mağdur olmaması için yapılan bu değişiklik için destek olan tüm kiracılarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hem sizlerin hem de her zaman yanımızda yer alan misafirlerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum“ dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »