.

Ersa, Turquality ile Dünyadaki Büyümesini Hızlandırıyor

Mobilya pazarında 60 senelik uzmanlığa sahip Ersa, Türk markalarının globalleşmesine katkıda bulunmak hedefiyle Ekonomi Bakanlığı doğrulusunda yapılan Turquality Destek Programı’na katıldı. Türkiye ve dünyadan kullanıcıların mobilya, tasarım, üretim ve mimari gereksinimlerine yönelik yenilikçi ve yüksek nitelikte çözümler yayınlayan Ersa, vatan dışı pazarlardaki büyümesini Turquality ile hızlandıracak.

Konuyla alakalı açıklama yapan Ersa Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ata, “1958 senesinde ufak bir işletme olarak Sivas’ta etkinliğe başlayan Ersa, bugün Türkiye genelinde hizmet sağlıyor ve 41 ülkeye dışalım yapıyor. İhracat gelirlerimiz son 5 senede 60 milyon dolara yaklaştı. İhracat değerimiz ise 2016 sonu itibarıyla sektör ortalamasının aşağı yukarı 3 katına erişerek 7,5 dolar / kg oldu. Dünya genelinde bir oyuncu olma hedefiyle, Ersa’nın 60 senelik birikimini Turquality desteği sayesinde çok daha ileriye taşıyacak, ülkemizi vatan dışında gururla temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.

Türkiye ve dünyadan mühim tasarımcılarla iş birliği yapan Ersa; Red Dot, Good Design, Design Turkey gibi, yerel ve uluslararası alanda 50’nin üstünde prestijli ödüle sahip. Firma, aynı vakitte Haworth, Cappelini ve Quadrifoglio gibi dünyaca ünlü mobilya markalarının da Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Ersa, geçen Mart ayında aşağı yukarı 3 milyon TL’lik yatırımla büro mobilyaları kategorisindeki ilk ArGe merkezini Ankara’da üretim tesisi yapısında etkinliğe geçirirken, İstanbul Altunizade binasında meydana getirdiği Tasarım Merkezi’ni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı doğrulusunda tescil ettirerek bir ilke imza atmıştı.

Turquality Nedir?

Turquality, rekabet avantajını elinde barındırdığı ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip yerli firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış ardından hizmetlerine kadar tüm süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz hususu markalar vasıtasıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi hedefiyle oluşturulmuş bir marka destek programıdır.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mimarlık kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »