.

Emlak Konut GYO Bursa’daki arazisini ihaleye çıkarıyor

Emlak Konut GYO, Bursa Osmangazi’de arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işini ihaleye çıkartıyor. 26 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede net alanı 62 bin metrekareyi bulan arsa satışa çıkıyor.arazi
Hasılat Paylaşımı modeliyle birbirinden iddialı markalı Konut projeleri gerçekleştiren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şimdi de Bursa Osmangazi’deki arsasını ihale ediyor. Demirtaş Mahallesi 303 Ada 4 parselde bulunan konut imarlı arsanın ihalesi 26 Kasım 2013 tarihinde saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Emsale esas İnşaat alanı 122 bin 760 metrekareyi bulan Arsa, kapalı zarf teklif alma, pazarlık ve açık artırma usulüne göre 2 oturum halinde ihale edilecek. İhaleye yerli ve yabancı yatırımcılar teklif verebilecekler.

Bursa’ya Kimlikli Bir Yaşam Merkezi Kazandıracak
Kamu İhale Kanunu ve gelir paylaşımı modeliyle geliştirilen projelerinde Eylül ayında da hız kesmeyen Emlak Konut GYO’nun 9 aylık cirosu 4 milyar 281 milyon lirayı bulmuştu. Büyük kısmı İstanbul ve çevresinde geliştirilen söz konusu projelerin ardından Emlak Konut GYO, şimdi de ihale edeceği arsayla birlikte Bursa’ya kimlikli bir yaşam merkezi kazandırmaya hazırlanıyor.

Gelişen Bursa İçin Fırsat İhalesi
2003 ile 2013 yılları arasında 78 bin 741 adet konut, 5 bin 491 ticari birimin inşaatını yaparak üretim rekoru kıran Emlak Konut GYO, mega kentler oluşturma, kentlerin marka değerine katkıda bulunma konusundaki vizyonu çerçevesinde özel sektörle işbirliği halinde üretimini sürdürüyor. Yatırımcılar nezdinde gelişen Bursa için büyük bir fırsat sunan ihale, 26 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet, İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »