.

Emlak Konut GYO Batı Ataşehir 1. kısımdaki arsanın dava sonucu!

Emlak Konut GYO, Ataşehir Batı Bölgesi 1. kısım 5. bölge Arsa satış karşılığı gelir paylaşımı davasının sonucu ile ilgili özel durum açıklaması yaptı.

KAP’ta yer alan Emlak Konut GYO özel durum açıklaması şu şekilde:

Yüklenici “ÖZAK GYO A.Ş. ve İNT-ER YAPI İNŞ.TUR.SAN. ve TİC.A.Ş. İş Ortaklığı” tarafından üstlenilen, “İstanbul Ataşehir Batı Bölgesi 1. Kısım 5. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi”ne konu Şirketimize ait İstanbul İli, Ataşehir İlçesi 3391 ada 9 parsel sayılı taşınmaza ilişkin olarak; Ataşehir Belediye Başkanlığı tarafından Şirketimiz ve T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı aleyhine Kadıköy 6. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2012/535 E. sayılı dosyasıyla İhtiyati Tedbir talepli olarak açılan “Tapu İptali ve Tescil” davasında, “Feragat sebebiyle davanın reddine” karar verilmiştir.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »