.

Eminevim, 9 ayda 12 binin üzerinde teslimat yaptı

26 senedir 100 binden çok teslimat yapan Emin Şirketler Grubu, Eminevim ile her geride bıraktığımız gün ev sahibi olmak isteyenlere yeni hizmetler sunuyor.

İnsanlarımızın basit yoldan ev sahibi olabilmeleri amacıyla yeni yöntemlerini izah eden Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Üstün, “Çeşitli kampanyalarımızla, tabandaki vatandaşı ev sahibi yapma amacımızı daha da geliştirmiş olacağız,” dedi.

Konya’da bir araya gelen Emin Şirketler Grubu Yöneticileri, Eminevim Satış Pazarlama Koordinasyon Toplantısı’nda bir grup kararlar alarak, geleceğe yönelik planlarını masaya yatırdı.

Her ay derli toplu olarak oluşturulan Eminevim Satış ve Pazarlama Koordinasyon Toplantısı’nı bu ay Konya’da yaptı. Toplantıda 2017 seneninın değerlendirmesi yapılırken, 2018 senesi hedefleri istişare edildi.

Toplantıya, Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Eminevim Genel Müdürü Pınar Üstün’ün yanında yanı sıra satış, pazarlama, operasyon, insan kaynakları, finans bölümleri müdür ve yöneticileri; Eminevim’in bütün bölge müdürleri ve Konya Bölge şube müdürleri katıldı.
Toplantının açılışı Eminevim Genel Müdürü Pınar Üstün’ün başarılı olmanın ipuçlarını verilen motivasyon dolu konuşması ile yapıldı.

Pınar Üstün; “Başarının asansörü yoktur. Oraya merdivenle çıkılır. Bizde buraya gelene kadar hep birlikte çok merdiven çıktık. Ve çıkmaya da devam ediyoruz. 2018 amacıyla çıktığımız merdiven basamaklarının adedi daha da artacak ve biz hep birlikte zirveye doğru gelişmeye devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.

Üstün, Toplumun alt ve orta gelirli kesimine hitap eden projeler ve organizasyonlarla bu kesimi ev ve otomobil sahibi gerçeklştirmeyi hedeflediklerini bunda da başarılı olduklarını dile getirdi.

Sürekli gelişimin anlatıldığı ve hedeflerin değerlendirildiği toplantıda, katılımcılar detaylı sunumlarda bulunurken; hayli mühim rakamlara ulaşan teslimat tablosu da paylaşıldı.

Teslimat biriminden mevzuya dair oluşturulan açıklamada; “2017 seneninın ilk 9 ayında toplam teslimat sayımız 12 bin 458 olup, bu sayının maddi büyüklüğü ise 1 milyar 54 milyon 564 bin liraya (eski parayla 1 katrilyonun üzerinde) karşılık gelmektedir. 2017 senesi ilk 3 çeyreğinde aylık ortalama 125 milyon TL’lik teslimat cirosundan konuşmak mümkün. Teslimat tutarının sene sonucunda 1 milyar 500 milyon liraya ulaşmasını bekliyoruz. Şirketimizin geride bıraktığımız senenin aynı devresine göre teslimat adedinda %17, teslimat cirosunda ise %27’lik büyüme kaydedildi. İçinde bulunulan konjonktür değerlendirildiğinde bu artışın çok mühim bir artış olduğunu söyleyebiliriz.Eminevim bu günlere kuvvetli bir Emin Otomotiv mirası ve ‘Elbirliği Sistemi’ ile geldi. Eminevim ile 2006 senesinde 7 teslimatla çıkılan yolda bugün gururla bahsetmiş olduğumuz bu rakamlara geldik. Başarı grafiğimiz sıksık çoğalan ivme gösteriyor. Bundan sonra da bütün çalışmalarımızı bu strateji ile yürüteceğiz,” denildi.

Toplantıda, 2018 ve 2019 satış hedefleri ve teslimat tahminleri de değerlendirildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »