.

Emaar Square Prefabrik Yapı’yı Tercih Etti

Türkiye pazarına 2006’da giren Emaar,Çamlıca’da yükselen Emaar Square projesi için Prefabrik Yapı AŞ ile anlaştı.Emaar Square

Türkiye konut sektörüne 2006 yılında giren Emaar Properties, Çamlıca’da ki yeni projesiyle yatırımlarına devam ediyor.

1.000’den fazla konut, 180 odalı beş yıldızlı bir otel ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine sahip olacak Emaar Square projesinin alt yüklenici firması SERA YAPI END. VE TİC. A.Ş. projenin mobilizasyonununda çözüm ortağı olarak  Prefabrik Yapı A.Ş’yi tercih etti.

Emaar Square mobilizasyon projesinde 2 adet 3 katlı 1473 m2 hafif çelik bina; lokal, mescit, çamaşırhane olarak 410 m2 ön üretimli hafif prefabrike bina; 200 m2 lik hafif çelik yalıtımsız depo binası; 192 adetten oluşan toplamda 4032 m2 olan 3 adet iki katlı işçi yatakhane konteynerleri ve muhtelif konteyner / güvenlik kabinin üretim ve montajları Prefabrik Yapı A.Ş.’nin profesyonel ekipleri tarafından başarıyla tamamlandı.

Mobilizasyon projesinde binaların fonksiyonları dahilinde sistem ve detay seçimleri yapılırken, 3 katlı ofis binası gerek görsel gerekse sistemsel anlamda SERA YAPI END. VE TİC. A.Ş.’nin şantiye süreci boyunca kullanacakları nitelikte dizayn edildi. Şantiye ofis ve yemekhane binalarında dış duvar – iç duvar ve tavanları A1 yanmaz fibercement  olan hafif çelik bina uygulamasıyla gerçekleştirildi.

Ofis binasının dış cephesi  dekoratif fugalı fibercementten, kamp alanında yer alan konteyner ve prefabrike binalar ise Hekim Holding kuruluşu olan Hekim Yapı A.Ş.’nin üretimini yapmış olduğu sandviç panellerden oluşmaktadır.
Bu kapsamlı projede tüm mobilizasyon, bina tedariği, lojistiği ve montajı Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »