.

Emaar Square Lüks Oteli Ayrıcalığında

Emaar Türkiye tarafından İstanbul Çamlıca’da yükselen Emaar Square projesindeki satışlar devam ediyor. Projedeki teslimlerin önümüzdeki yıl başlayacağı belirtiliyor. Emaar Square

Emaar Türkiye’nin, İstanbul Çamlıca’da bulunan, içerisinde 1000 rezidans, İstanbul’un en büyük alışveriş ve eğlence merkezi, 40 bin m2 ofis ve 5 yıldızlı The Address Hotel’in bulunduğu Emaar Square projesindeki satışlar sürüyor.

Emaar Square Merkezi Bir Konumda Yükseliyor

Merkezi bir konumda bulunan Emaar Square, ana arterler ve bağlantı yolları üzerinde, Bağdat Caddesi’ne, İstanbul Boğazı’na ve köprülere çok yakın mesafede yer alıyor. Proje Bağdat Caddesi’ne 4 kilometre, Kadıköy’e 5,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 7 kilometre, Beşiktaş’a 10 kilometre, Taksim’e 11 kilometre, Üsküdar’a 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 25 kilometre ve en yakın metro istasyonuna 900 metre uzaklıkta yer alıyor.

Konut, AVM, Otel, Ofis ve Eğlence Merkezi

Konut, AVM, otel, ofis ve eğlence merkezinden oluşan Emaar Square projesi 5 ile 14 kat arasında değişen dört ayrı bina, 1 ile 5 odalı rezidanstan penthouse’a kadar farklı 347 ünite seçeneği, sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonundan oluşuyor.

Farklı Bir Konsept: Heights

Emaar Squareprojesindeki Heights, 1 odadan 5 odaya kadar değişen 333 ünite, sosyal kulüp, açık havuz, teras havuzu ve çocuk kulübü, fitness stüdyoları ve spor salonu ile toplantı odalarından oluşuyor.

Lüks Otelin Ayrıcalığı

Emaar Square’da The Address Hotel & Residences bulunuyor. Bu merkez 49 katlı. 1 ile 5 odadan oluşan lüks rezidans, 1 ile 9’uncu katlar arası The Address Hotel. 12 ile 21’inci katlar Foster & Partners iç dekorasyonlu ve mobilyalı The Address Hotel & Residences, 22’inci kat ve üstü 5 yıldızlı otelin hizmet verdiği rezidanslar, sosyal tesisler, Seyir Terası Sky Restaurant bulunuyor.

AVM’de Her Şey Var

Proje, Anadolu Yakası’nın en büyük cazibe merkezi olmaya aday. Emaar Square’daki 3 konseptte 1000 Konut seçeneği yer alıyor. Toplam 150 bin m2’lik kiralanabilir alan, 5 yıldızlı otel ve otelin servis verdiği rezidansların bulunduğu projedeki AVM, 400 mağazanın 100’ü yiyecek, içecek ve eğlence alanı, açık ve kapalı alanlarda restoran, kafe ve mağazalardan oluşuyor. AVM, otopark hariç 3+2 kattan oluşuyor.

Su Altı Hayvanat Bahçesi Ayrıcalığı

Her zevke hitap eden birbirinden farklı aktiviteleriyle Emaar Square, İstanbul’un yeni eğlence merkezi. Discovery Center ve su altı hayvanat bahçesi, 15 salonlu, 2 bin 400 koltuk kapasiteli multipleks sinema kompleksi, aile eğlence merkezi olarak tasarlandı.

Çamlıca Ayazma Caddesi Üzerinde

Ofis alanlarının 40 bin m2 kiralanabilir alan, 760 araçlık otopark kapasitesi ile tasarlandığı Emaar Square, Üsküdar Çamlıca Ayazma Caddesi üzerinde yer alıyor.

 

 

İletişim:  0216  547 17 17


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar