.

Elysium Serene Kandilli Teslim Tarihi Aralık 2013

İstanbul’un bu eşsiz boğaz mahallesinin doğal yeşil atmosferine en üst seviyede özen göstererek inşa edilen Elysium “Serene” Kandilli, 25 bin  500 metrekarelik bir alanda %85’i yeşile ayrılan bir plato üzerinde yer alıyor.

Yine de Elysium “Serene”, Kandilli’nin renkleri ile yetinmeyip, çevre düzenlemesi ve su alanları ile yaşamınızı adeta daha çok yeşile, daha çok maviye boyuyor.
Elysium “Serene” Kandilli, İstanbul’un en sağlam zeminlerinden birinde, en son teknolojilerle inşa edilen 17 Konak’taki 136 Adet Bağımsız Bölüm’den oluşuyor.  Dayanıklılık kadar estetikten de ödün vermeyen Elysium “Serene”, iç ve dış tasarımları ile Kandilli sırtlarına çok yakışıyor.  Kullanılan uluslararası standartlardaki iç ve dış yapı malzemeleri ve tüm tedarikçileriyle, lüks konut kategorisinin kalite standartlarını yukarı taşıyor. “Akıllı Ev” sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu,  fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırırken, çocuk oyun alanları ile her yaştaki sakinlerini memnun ediyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok şeyi bir arada sunan kompleks içinde ayrıca mini market ve güzellik salonu da yer alıyor. Öte yandan otopark alanları, güvenlik sistem ve hizmetleri ile önemli altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor.İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi noktalara kolayca ulaşım sağlayacak stratejik bir noktada yer alan Elysium “Serene” Kandilli,  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu Hisarı çıkışına çok yakın mesafede yer alıyor. Öte yandan Boğaziçi Köprüsü de, dilerseniz otobandan ya da Boğaz’ın kıyısından keyifli bir yolculukla 9 km. Altunizade’ye 7 km., Kadıköy’e 9 km., Üsküdar’a  8 km’lik bir konumda yer alıyor.

İstanbul’un köklü yerleşim merkezlerinden biri olması sebebiyle deniz ve kara yoluyla farklı ulaşım alternatifleri de bulunuyor…


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »