.

Elitistpark’ta çocuklar ayrı bir değerli

Elitistpark’ta sadece çocuklar için ayrılmış korunaklı ve meyve ağaçları içinde 503 metrekarelik bir alan var.

Sektöre Kentsel Dönüşüm ve yenileme projesiyle giriş yapan Yapı Türk’ün Halkalı Atakent’te inşa ettiği ilk Konut projesi Elitistpark’ta sadece çocuklar için ayrılmış korunaklı ve meyve ağaçları içinde 503 metrekarelik bir alan var.

15.5 milyon liralık yatırımla yaklaşık 6 dönüm Arazi üzerinde hayata geçirilen ve 1.Etabında yaşamın başladığı Elitistpark‘ın en büyük özelliklerinden biri çocuklar için ayrılmış özel alanlar.

1.600 metrekarenin tamamen yeşil alana ayrıldığı projede 3 bin civarında bodur bitki ve ağaçtan 85 tanesi meyve ağaçlarından oluşuyor. Cevizden nara, elmadan eriğe, kirazdan limona kadar her çeşit meyve ağacının olduğu bahçelerde çocuklar şehrin ortasında taze meyveleri dalından kopartmanın zevkine varacaklar. Meyve ağaçları arasında oynama ayrıcalığını yakalayacak Elitistpark’lı çocuklar için ayrıca 85 metrekarelik dev bir çocuk havuzu da var. Açık ve kapalı oyun parklarının yanı sıra özel bir etüt odasının da bulunduğu projede Tenis Kortu ve basketbol sahası da bulunuyor.

Elitistpark, Bayram boyunca açık olan ofisinde kampanyalı satışlarına devam edecek. 185 bin ile 475 bin lira arasında değişen daireleri 60 ay vade ve 0 faiz ile satışa çıkaran projede taşınma masrafı da Elitistpark’tan. 62, 92 ve 150 metrekare büyüklüğündeki dairelerden satın almak isteyen misafirlerini bayramda da satış ofisinde ağırlayacak Elitistpark’tan Daire alanlar, isterlerse evlerine hemen taşınıp ödemeye 2013 yılının Ocak ayında başlayabilecekler. Ayrıca, sosyal tesis hizmetleri için ücret ödemeyecekler.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »