.

Elit Royal Residence’ta Eviniz Sizi Tanıyor

Elit Yapı tarafından Ankara Beytepe’de hayata geçirilen Elit Royal Residence, akıllı ev teknolojisiyle sakinlerine güvenli bir yaşam sunuyor.Elit Royal Residence Ankara Beytepe’de hayata geçirilen Elit Royal Residence, 3 cepheye hakim her katta 2 dairesi ile Beytepe orman manzarasını ve doğal ortamı sunuyor. Projede peyzaj düzenlemesi ve butik residence konsepti bilreştiriliyor.

Elit Royal Residence Akıllı Evlerden Oluşuyor

Akıllı evler olarak tasarlanan daireleri ile Elit Royal Residence, depreme dayanıklı beton yapısı ile öne çıkıyor. Projede, jeneratör sistemi, 24 saat konsiyerj ve güvenilir personel hizmeti, katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sistemi, tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, her Daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirleriniz için konuk otoparkı ve dairenize özel olarak ayrılmış olan depoları ile Konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor.

Perdeler Bile Uzaktan Kumandalı

Elit Royal Residenceprojesindeki Akıllı evler, mevcut cihaz ve sistemlerin çeşitli kumandalar ile kontrol edilebiliyor. Bu sistemde perdeler, ışıklar ve diğer cihazlar uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bu evlerde tüm sistem ve cihazlar zamana göre programlanabiliyor. Çevredeki sensörler yardımıyla bilgi alıp tepki verebiliyor, aydınlatma sistemi, sulama, ısıtma gibi programlamalar yapılabiliyor. Kişiyi görünce ışıkların açılması veya yağmur sensörleri ile yağmurun fark edilip sulamanın durması sensör özelikleri arasında yer alıyor.

Kişiye Özel Ev Ayarları

Elit Royal Residence, eve giren kişiyi tanıyor ve o kişiye göre evin ayarlarını yapıyor. Gerekirse de girişe izin vermiyor. Projede yüksek güvenlik de yer alıyor. Buna göre siz eve girdiğinizde tüm sistemler normal halde çalışmaya başlarken, çocuğunuz siz yokken eve girdiğinde, belirlediğiniz prizleri, gazı ve özel güvenlik isteyen cihazları kapatarak tedbir alabiliyor. Evden çıktığınızda evde kimse olmadığını anlar ve evde birileri varmış izlenimi yaratmak için ışıkları rastgele açıp kapatıyor. İsterseniz kapıya gelip zile basan kişiyi cep telefonunuza yönlendiriyor.

17 Katlı Olarak İnşa Ediliyor

Ankara Beytepe’de 17 katlı olarak inşa edilen Elit Royal Residence projesinde stüdyo, 4 oda 1 salon ve dubleks olmak üzere toplam 35 Daire ile 5 adet mağaza bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar