.

Ekşinar Konutları’nda yüzde 1 peşinat 24 ay 0 faizle! 519 bin TL!

Ekşinar Konakları, yüzde 30 peşinat geri kalan 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 1 peşinat 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı seçenekleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor

Merkezi konumu, modern mimarisi, yaşam alanlarının dengeli yerleşimi, kapalı yüzme havuzu, şık peyzajı, sosyal alanları ve çok farklı daire tipleriyle yepyeni bir yaşam sunan Ekşinar Konakları, İstanbul’un en eski ve elit semtlerinden Florya’da yeni sahiplerini bekliyor.

Ekşinar Konakları, yüzde 30 peşinat geri kalan 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 1 peşinat 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı seçenekleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Eskiyle yeninin mükemmel bir şekilde harmanlanarak hem kişiye, hem de ailenin tümüne özel kurgulanmış yaşam alanları sunan Florya Ekşinar Konakları, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden Florya’da Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında yükselmeye devam ediyor.

Eroğlu Gayrimenkul’ün 190 milyon lira yatırım bedeliyle gerçekleştirdiği, TOKİ kaynak geliştirme uygulamaları kapsamında geliştirilen ilk projesi Florya Ekşinar Konakları; Florya’nın geleneksel mimarisi ile uyumlu doğal malzemeler kullanılarak hayata geçiriliyor. Her türlü konforun en ince detayına kadar düşünülerek planlandığı projede, samimi, sıcak, büyük bir yuva gibi hayat buluyor.

21 bin 337 metrekare arazi üzerinde, 57 bin 607 metrekare konut alanı ve 17 bin 273 metrekare ticari alan olmak üzere toplam 93 bin 796 metrekare inşaat alanına sahip Florya Ekşinar Konakları’nda 7 bin metrekare kullanılabilir yeşil alan bulunuyor. Hem kişiye, hem de ailenin tümüne özel kurgulanmış yaşam alanları ile 76–463 metrekare arasında, 1+1’den 7+2’ye kadar değişen 230 dairelik konutun yanı sıra Florya Ekşinar Konakları’nda, 73 adet home-ofis ve 5 mağaza da bulunuyor.

24 ay vade farksız eşit taksit imkanı

Ekşinar Konakları, yüzde 30 peşinat geri kalan 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 1 peşinat 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor.

Ulaşım her açıdan kolay!

Lokasyonu ile de fark yaratan Ekşinar Konakları, havalimanı, okullar, hastaneler başta olmak üzere kolay ulaşım sağlanan merkezi konumu ile de ayrıcalık sağlıyor. E-5 Karayolu ve metrobüs hattına yakınlığının yanı sıra, sahil yoluna yakınlığı deniz ulaşımını tercih edenler için fırsat sunuyor.

Bir adet 235,40 metrekare büyüklüğünde kapalı havuzu, 7.50 metrekare büyüklüğünde kapalı çocuk havuzu bulunan projede bunlara ek olarak; çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahalarının yer aldığı sosyal tesislerden site sakinleri ücretsiz olarak faydalanabilecek.

0212 592 15 80

0212 652 32 32

444 37 97

www.erogluyapi.com.tr

www.floryaeksinarkonaklari.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar