.

Ehsaan Fareed Abduljawad Maslak 1453’te iki kule satın aldı

Türkiye gayrimenkul sektörüne ve Ağaoğlu’na duyulan güven neticesinde uluslararası yatırımcılardan büyük talep sürüyor.Ehsaan Fareed

Türkiye gayrimenkul sektörüne ve Ağaoğlu’na duyulan güven neticesinde uluslararası yatırımcılardan büyük talep sürüyor. Suudi Arabistan’ın önde gelen iş adamlarından Ehsaan Fareed Abduljawad Maslak 1453 projesinden 2 kule satın aldı. 

Satış işlemlerinin tamamlanması için Ali Ağaoğlu ve Ehsaan Fareed Abduljawad Ali Ağaoğlu’nun ofisinde 7 Haziran Cuma günü saat 13.00’da bir araya gelecek ve imzalar atılacak.

5 bin 341 bağımsız bölümden meydana gelmekte olan Maslak 1453 projesi 24 kule bulunuyor. 4 bin 147 konutun yer aldığı projede teslimler 2015 yılı Aralık ayında gerçekleştirilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »