.

Ege Perla’ya Rus Yatırımcılardan Yoğun İlgi

İş GYO tarafından İzmir’de konumlandırılan Ege Perla projesi MIPIM Fuarı’nda Rus yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.Ege Perla

İş GYO tarafından İzmir‘de 150 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Ege Perla projesi, Türkiye’nin Onur Ülke olarak katıldığı MIPIM Fuarı’nda Rus yatırımcılardan yoğun ilgi gördü. değerine sahip Ege Perla projesi fuarda göz doldurdu.
Gayrimenkul sektörünün en prestijli fuarı Mipim’de bin metrekarelik Türkiye Çadırı’nda tanıtım yapan şirketlerden biri de İş GYO oldu. Özellikle Rus katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Ege Perla standını ziyaret eden isimler arasında Başbakan Yardımcısı  Ali Babacan da vardı. İş GYO’nun 150 milyon dolar yatırım değerine sahip Ege Perla projesi kalitesi, konumu ve İzmir’e katacağı değerlerle fuarda göz doldurdu.
İZMİR PROJESİNİ TANITTI
İş GYO, bu yıl Fransa’nın Cannes şehrinde 12-15 Mart tarihleri arasında düzenlenen, gayrimenkul sektörünün en prestijli fuarı Mipim’de Türkiye’yi temsil etti. Ağırlıklı olarak İstanbul’dan gayrimenkul projelerinin temsil edildiği Türkiye Çadırı’nda, İş GYO’nun İzmir’de gerçekleştirilen Ege Perla projesi yoğun ilgi gördü. Özellikle Rus katılımcıların projeye büyük ilgi göstermesi dikkatleri çekerken, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da fuarda Ege Perla projesinin güncel durumu hakkında detaylı bilgi aldı.
YÜZDE 45’İ SATILDI
Aralık 2015’te tamamlanması hedeflenen ve yatırım değeri yaklaşık 150 milyon dolar olan Ege Perla, Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyor. Şimdiden yüzde 45 oranında satışı tamamlanan proje, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren binlerce profesyonelin katıldığı Mipim 2013’te büyük ilgi gördü.
AVANTAJLARI VAR
İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, İş GYO’nun Mipim Fuarı’na katılımıyla ilgili şunları söyledi: “Bu derece büyük ve kapsamlı bir sektör fuarında İş GYO olarak bulunmanın getireceği avantajların yanı sıra gerekliliğinin de olduğunu düşünüyoruz. Hızla büyümekte olan şirketimizin uluslararası platformda, hayata geçirmiş olduğu ve planladığı projeleri ile var olduğunu gösterebilmesi için Mipim Fuarı’nın bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Mipim2013’de Türkiye’nin ‘Onur Ülkesi’ olarak yer almış olması da ülkemiz gayrimenkul sektörüne duyulan ilginin bir diğer göstergesidir.”
İzmir’in ilk karma projesi
MİPİM kapsamında 2012 yılının son aylarında lansmanını yaptıkları ve satışına başladıkları İzmir’deki Ege Perla projesini  sergilediklerini  belirten Tanes, “Proje maketimizle birlikte sunumunu gerçekleştirdiğimiz projemizin yurtiçinde gördüğü ilgiyi, sahip olduğu modern mimari ve yüksek standartları ile yurtdışında da gördü. İş GYO olarak konumu, kalitesi, İzmir’in ilk karma projesi olması ve İzmir’in doğal mimarisine de uyum göstermesi nedeniyle bir örnek teşkil edeceğine inandığımız Ege Perla projesi ile ülkemizdeki gayrimenkul anlayışının gelişimini sergilemiş olmaktan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar