.

Edonia Garden’da ön talep toplanıyor!

Kar Yapı imzası ile yaşama geçirilen Edonia Garden’da ön talep toplanıyor. Projede toplam 388 adet daire ve 12 adet ticari birim bulunuyor.

Pendik’te Kar Yapı doğrulusunda yaşama geçirilen Edonia Garden projesinde ön talep süreci başladı. 388 adet daire ile 12 adet ticari üniteden ortaya gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire çeşitleri yer alıyor.

2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek Pendik Edonia Garden projesinde daire alanları 64 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor.

14 bin 180 metrekare arsa kısmı üstünde yaşama geçirilen Edonia Garden projesi 85 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, “Projemiz ismine ideal şekilde ‘cennet’ tanımına ideal bir peyzaj anlayışıyla yaşama geçirilecek” dedi.

Pendik Edonia Garden projesi lokasyon olarak Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havakısmı’na 3 kilometre ve süratli feribota ise 7 kilometre mesafede yer alıyor.

http://www.edoniagarden.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar