.

Eclipse Maslak projesinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Avrupa Konutları markasıyla sektörde sağlam bir yere sahip olan Artaş İnşaat Maslak’ta yeni projeye başlıyor. Eclipse Maslak adı verilen projede fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

Avrupa Konutları projeleriyle birkaç yıldır büyük bir çıkış yakalayarak sektörün gündemini belirleyen firmalardan biri olan Artaş İnşaat‘ın yeni projesi Eclipse Maslak, 40 katlı iki kuleden oluşuyor. Toplam 550 rezidans konut ve 44 ofis ve dükkandan oluşan Artaş İnşaat Eclipse Maslak projesinde fiyatlar 300 bin TL ile 1 milyon 700 bin TL arasında değişiyor. Fiyatlara KDV dahil değil.

1+0′dan 4+1′ kadar seçenekler
Avrupa Konutları Maslak projesi olan Eclipse Maslak’ta metrekare fiyatı 5 bin lira ile 6 bin lira aralığında fiyatlandırılıyor. Projede 56 metrekareden başlayıp, 250 metrekareye kadar tasarlanan rezidans konutlarda 1+0′dan 4+1′e kadar seçenekler bulunuyor. Eclipse Maslak teslim tarihi sözleşmede 2015 Nisan ayı olarak geçiyor. Fakat Artaş, Eclipse Maslak inşaatının 2014 sonunda bitirilmesini hedefliyor.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »