.

ECE Türkiye’den Afyonkarahisar’a120 Milyon Dolarlık AVM

Afyon Girişim ve ECE Türkiye, 120 milyon dolarlık yatırımla, Afyonkarahisar’da yeni bir alışveriş merkezi projesi hayata geçiriliyor.ECE Türkiye

Afyonkarahisar’da hayata geçirilecek yeni alışveriş merkezi projesnin yatırımcısı Afyon Girişim ile yaptığı anlaşma gereği alışveriş merkezinin konsept planlamasını, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenecek olan  ECE Türkiye büyümeye devam ediyor.

Toplam 42 bin metrekare kiralanabilir alana sahip 160 mağazanın yer alacağı yeni alışveriş merkezinde yerel ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, hipermarket, teknoloji market, sinema, eğlence üniteleri, 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı ve 1.150 araç kapasiteli otopark alanı bulunacak.

Aralık 2013’te inşasına başlanacak olan alışveriş merkezinin 2015 yılında açılması planlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »