.

Düzce Gençlik Merkezi İhalesi 30 Ekim’de

Düzce Gençlik Merkezi’nin yapım işi, 30 Ekim 2012 tarihinde Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkarılacak..

Düzce’nin Kiremit Ocağı Mahallesi’nde kaldırılan deprem prefabriklerinin yerine inşa edilecek Gençlik Merkezi’ninyapım işi 30 Ekim’de ihaleye çıkacak..

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Düzce ilindeki yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Çim saha, tribün, havuz ve spor salonu yatırımlarının ardından Gençlik Merkezi yatırımı için de düğmeye basılıyor.

Düzce Kiremit Ocağı Mahallesinde daha önceden kaldırılan prefabriklerin yerine Düzce Gençlik Merkezinin inşaatı yapılacak. Geçtiğimiz yaz aylarında prefabrik yapıların kaldırılması için Valilik nezdinde çalışmalar başlatılmış ve Gençlik Merkezine alan açılmıştı. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Gençlik Merkezinin yapılmasını sağlıyor. 30 Ekim Salı günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleştirilecek olan ihale ile yatırımın başlamasına adım atılmış olacak.

Kiremit Ocağı Mahallesinde yapılacak olan Gençlik Merkezinde, tüm sosyal, kültürel faaliyetlerin yanı sıra spor faaliyetlerinin de yürütüleceği salon ve açık alanlar oluşturulacak.

Kaynak: İHA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »