.

Dünya Yapı Sektörü Irak’ta buluştu

Dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılar “Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı”n da buluştu. 17-20 Ekim tarihleri arasında Erbil’de 5. si düzenlenen fuarda dünyanın en büyük yapı projelerinin tamamlayıcısı ASPEN, Türkiye’yi temsil etti.

Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı, dünyanın en büyük yapı sektörünü bir araya getirerek, en son teknoloji ile üretilen inşaat makinaları, elektrik mühendisliği, sıhhi tesisat, havalandırma, aydınlatma, çevre koruma, su teknolojisi, doğal taş işleme makineleri, pencere, kapı, çatı, boru, vana, güvenlik sistemleri, ısıtma teknolojisi alanında yeni gelişmeleri dünyaya tanıttı.

 

Uluslararası iş geliştirme platformu olarak da öne çıkan, 5. Kez düzenlenen ve 4 gün süren fuarda Türkiye’yi temsil eden ASPEN, renk, desen ve boyut kazandıran ürünleriyle dikkat çekti. Yapıları mimari harikalara dönüştüren ASPEN, tasarım ve teknolojinin geldiği son noktayı simgeleyen Integra Metal Asma Tavan Sistemlerini, Modüler Bölme Duvar Sistemlerini ve Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

 

Yapı Sektörü Güven Aşıladı

Savaşların arttığı, teknolojik silahların kullanıldığı günümüzde yangın ve deprem gibi felaketleri de göz önünde bulundurduğumuzda, insanları korumak ve yaşadıkları mekanda güvenli kılmak ve daha dayanıklı binalar inşa etmek isteyenlere sunulan ürünler, uluslararası katılımcılara güven aşıladı.  Türkiye’nin ilk yanmaz duvar ve tavan üreticisi ASPEN, yaptığı AR-GE çalışmalarının ardından geliştirdiği ürünlerini yapı fuarında görücüye çıkardı. Toplumsal ve yaşamsal alanlarda güvenliğin önem kazandığı dönemde, yanmayan Aspen İntegra Perspekta metal asma tavan ve Aspen Diversa bölme duvar sistemlerini dünyaya tanıttı. Binada oluşan yangını, yanmayan duvarlar sayesinde alevler büyümeden kontrol altına alan, alanın boşaltılması için zaman kazandıran, binada yangın nedeniyle tavan çökmesini ortadan kaldıran ürünler, güvenliği inşa ettiği için dikkat çekti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »