.

Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 27-28 Kasım’da İstanbul’da

27-28 Kasım tarihlerinde İstanbul Conrad Hotel’de gerçekleştirilecek Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi’nde bu yıl uzman konuşmacıların yer alacağı 25 oturum yapılacak.boğaz köprüsü

Londra merkezli EurAsia Strategies tarafından 27-28 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul Conrad Hotel’de düzenlenecek Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi’ne 100’ün üzerinde konuşmacı katılacak.

Bu yıl sağlık, enerji, inşaat, telekomünikasyon ve bilgi güvenliği, ulaşım, yenilenebilir enerji, atık yönetimi, atıktan enerji ve altyapı gibi konuların uzman konuşmacıların da katılımıyla düğzenlenecek özel oturumlarla detaylı bir şekilde işleneceği zirvede iki günde toplam 25 oturum gerçekleştirilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar