.

Dumankaya Modern Collection’da Son Fırsatlar

Bahçeşehir’de yükselen Dumankaya Modern Collection’da son 50 daire için acele edilmesi gerektiği belirtiliyor.Dumankaya

İstanbul Bahçeşehir’de inşa edilen Dumankaya Modern Collection konut projesindeki 50 Daire için son fırsat kampanyası. Son gün ise 15 Kasım.
Dumankaya Modern Collection 11 Blok Olarak Tasarlandı

Dumankaya Modern Collection’da yer alan 11 blokta stüdyodan 4,5 +1 dublekse kadar bin 589 Daire bulunuyor. Modern Vadi’nin 2’inci etabı olan projede Athletic-O Sports Club ve kule restaurant gibi farklı ihtiyaçlara cevap veren 15 işyeri hizmet veriyor. Projede ayrıca basketbol sahası, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otoparklar yer alıyor.

Balkon ve Teraslar Göz Dolduruyor

Dumankaya Modern Collection’ın en büyük avantajlarından biri ise her katta bulunan, birbirinden bağımsız gibi tasarlanan balkon ve teraslar. Projedeki tüm daireler akıllı planlarlarla tasarlandı.
Yüzde 1 KDV Avantajı

Konut fiyatlarının 147 bin 600 liradan başladığı Dumankaya Modern Collection’da daireler, yüzde 1 KDV avantajı ile satılıyor. Ayrıca projede esnek ödeme modeli mevcut.
Adaların Ayrıcalığı

Her biri ayrı bir temaya sahip adaların bulunduğu projedeki oyun adası çocuklara özel olarak tasarlandı. Sessiz ada huzur adası olarak öde çıkıyor. Sahne adasında yaratıcı performanslar gerçekleştirilebiliyor. Dumankaya Modern Collection’da bulunan kozmik adada ise teleskop yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »