.

Dumankaya Miks, sizin için 5 yıldızlı bir yaşam inşa ediyor

Atakent’in en stratejik noktasında yükselen Dumankaya Miks, Türkiye’nin en büyük fuar,kongre ve eğlence merkezinin yer aldığı;TemaPark’a komşu.Dumankaya

Dumankaya Miks, rahatınız ve mutluluğunuz için 5 yıldızlı bir yaşam inşa ediyor…

Atakent’in en stratejik noktasında yükselen Dumankaya Miks Projesi, 2 yüksek kuleden oluşuyor.Kuleler 23 ve 32 katlı. Güneybatı tarafındaki göl manzarasına ve Doğu tarafındaki Temapark’a hakim olmak amacıyla tasarlandı.

Halkalı Dumankaya Miks’te toplam 657 adet konut  72 adet ticari bölüm bulunuyor.Proje’de stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

Dumankaya Miks’te ister konut, ister ofis, isterseniz de mağaza sahibi olabilirsiniz.Sahip olduğunuz konut veya ofisi kendiniz kullanabilir yada kiraya vererek oldukça karlı bir yatırıma adım atmış olusunuz.

Stüdyo Daireler : 39 m2 – 41 m2′ den oluşmakta
1+1 Daireler : 56 m2 – 135 m2′ den oluşmakta
2+1 Daireler : 97 m2 – 99 m2′ den oluşmakta

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen ve konut teslimlerinin Aralık 2014 yılı olarak belirlendiği projede, Stüdyo Daireler 144 bin lira ile 206 bin lira arasında, 1+1 Daireler 187 bin lira ile 273 bin lira arasında, 2+1 Daireler ise 295 bin lira ile 351 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar