.

Dumankaya Halkalı Miks’te Ticari Alanlar 274 Bin Liradan Başlıyor

Dumankaya İnşaat’ın Halkalı’da konumlandırdığı Dumankaya Halkalı Miks projesindeki 40 ticari alan 274 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.Halkalı Miks

Dumankaya İnşaat tarafından Halkalı‘da konumlandırılan Dumankaya Halkalı Miks projesindeki 40 adet bağımsız bölüm Emlak Konut GYO tarafından satışa sunuldu.
Fiyatları 274 bin TL ile 18 milyon 487 bin TL arasında değişen bağımsız bölümlerin restoran, büfe, fırın, pastane, market ve kafe kullanımına ayrılması planlanıyor.
Satışa çıkarılan bağımsız bölümler arasında 18 milyon 487 bin lira tahmini bedele sahip market alanı 3 bin 133 metrekare büyüklüğe sahip.
274 bin lira bedele sahip ofislerin büyüklüğü ise 38,6 metrekare.
Geçici teminat bedelleri 10 bin lira ile 50 bin lira arasında değişen bağımsız bölümlerin azami pey tutarı 50 bin lira ile 100 bin lira arasında, asgari pey tutarı ise 10 bin lira ile 50 bin lira arasında farklılık gösteriyor.
İletişim:  444 7 222

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar