.

Dumankaya Gizli Bahçe’de Yüzde 16’ya Varan İndirim

Dumankaya İnşaat tarafından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Gizli Bahçe Villaları projesinde 1.400.000 liradan başlayan villalar yüzde 16’ya varan indirimlerle satılıyor.Gizli Bahçe Dumankaya İnşaat’ın Tuzla Aydınlı’da hayuata geçirdiği ve oturuma hazır durumda olan Gizli Bahçe projesi bugün düzenlenen özel bir toplantı ile tanıtıldı. 51.000 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen projede 3 farklı tipte toplam 49 villa yer alıyor.

Kaliforniya mimarisiyle dizayn edilen geniş ve kullanışlı villalar birbirlerinin manzarasını kesmeyecek şekilde konumlandırıldığı için kesintisiz manzara avantajı sağlıyor. Gizli Bahçe projesinde her villanın kendine ait havuzu ve otoparkı bulunmakta olup ortak kulalnım alanlarında açık havuz, güneşlenme terasları ve bahçeler bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta yer alan projede villalar 256 metrekare alanlı, 267 metrekare alanlı ve 271 metrekare alanlı olmak üzere 3 farklı tipte tasarlandı. Projede fiyatlar   1.400.000 TL ile 1.773.000 TL arasında değişirken alıcılara yüzde 16’ya varan indirim avantajının yanı sıra cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Proje hakkına bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi:
“Buraya gizli bahçe diyoruz çünkü bu bölgede hayata geçirdiğimiz diğer projeler sayesinde bölgenin adı artık “Gizli Bahçe Bölgesi” olarak anılıyor. Villalarımız da bu bölgede yer alıyor. Lüksü, tasarımı ve konforu bir arada sunan projemiz bölgenin en önemli yaşam alanlarından birisi olacaktır. Mimarinin doğal çevreyle uyumu, Gizli Bahçe bölgesinin değerine değer katıyor. Gerek villa, gerekse birkaç katlı konutlardan oluşan bölgede geniş yeşil alanların varlığı, yaşama konforunun ayrılmaz bir parçasına dönüşüyor.

Villa Gizli Bahçe’nin bulunduğu Tuzla-Aydınlı bölgesi, son yıllarda yatırımcıların en çok ilgi gösterdiğii ve kazanç sağladığı bir bölge. Bölge, önümüzdeki yıllarda bilim, teknoloji ve kongre merkezi  olarak değerlendirilecek. Villa Gizli Bahçe’nin Sabiha Gökçen Havalimanına olan yakınlığı, projenin bitmiş ve iskânı alınmış oturuma hazır olması, yatırımcı müşterilerimize artı değer katacak. ”

İletişim:  444 7222


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar