.

Dumankaya Flex Kurtköy’de Peşine İndirim

Dumankaya İnşaat tarafından inşa edilen Flex Kurtköy konut projesinde farklı ödeme avantajlarıyla satışlar devam ediyor. Dumankaya

Dumankaya Flex Kurtköy Konut projesinde telsime hazır 1+0 stüdyo, 1+1 ve 2+1 Home Office Daire seçenekleri, farklı ödeme avantajları ile satılıyor. Hemen teslim avantajının sürdüğü projede 190 bin liralık konutlar, peşin ve banka kredisi avantajları ile 171 bin liradan satılıyor.
Dumankaya Flex Kurtköy’de Peşinde Yüzde 10 İndirim

Peşin alımlarda yüzde 10, banka kredili alımlarda yüzde 8 indirim avantajının sunulduğu Dumankaya Flex Kurtköy Konut projesinde 47 metrekare büyüklüğe sahip Stüdyo Daireler peşin 171 bin liradan, banka kredisi ile ise 174 bin 800 liradan satılıyor. 56 metrekarelik stüdyoların fiyatı ise peşin alımda 180 bin lira, banka kredili alımda ise 184 bin liradan sunuluyor.

120 Aya Kadar Vade İmkanı

36 aydan 120 aya değişen vade oranlarının bulunduğu Dumankaya Flex Kurtköy konut projesi, Kurtköy’ün merkezinde yer alıyor. Proje, havaalanına yürüme mesafesinde, otoyollara, deniz yollarına, otellere, sağlık ve eğitim kuruluşlarına ile ticari kuruluşların genel merkezlerine ve AVM’lere yakın bir konumda bulunuyor.

36 Ay Vadeye Faiz Yok

36 aya sıfır faizle ödeme seçeneğinin bulunduğu Dumankaya Flex Kurtköy konut projesinde  2 ayrı kütlede 5 blok ve 376 adet Home Office bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar