.

Doğtaş Dubai’deki İkinci Mağazasını Açtı

Doğtaş Mobilya Dubai’deki ikinci mağazası olan Doğtaş Exclusive Dubai mağazasını açtı. Mağaza Sheikh Zayed Road caddesinde yer alıyor.DoğtaşÇanakkale’nin Biga ilçesinde kurularak yurtdışına açılan Doğtaş Mobilya, dünyanın önemli ticaret merkezlerinden Dubai’de ikinci mağazasını da açtı.

Dubai’nin en önemli caddelerinden biri olan Sheikh Zayed Road’ta 65 metrelik cephesiyle tüketicilerden büyük ilgi gören Doğtaş Exclusive Dubai mağazasının açılış töreninde konuşan Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu üyesi Doğan Türkmen, “Doğtaş olarak 2012 yılından beri Dubai pazarında da başarılı bir şekilde yer alıyoruz. Gerek mağaza konseptimiz gerekse işlevsel ve modern tasarımlarımız tüketiciler tarafından çok yoğun ilgi görüyor”dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar