.

Diana’nın son yemeğini yediği otel kapanıyor

Fransa’nın başkenti Paris’teki Ritz Hotel, iki yıllığına kapılarını kapadı. Otel, 140 milyon Euro’ya yenilenecek.

Avrupa’nın en lüks otelleri arasında gösterilen Paris Ritz Hotel, renovasyon çalışmaları için iki yıllığına kapılarını kapadı. Ünlü işadamı Muhammed el Fayed’in sahibi olduğu otelin renovasyonu için 140 milyon Euro harcanacak.

Otel yönetimi ile sendika arasında 460 çalışanın mağdur olmaması için de görüşmeler sürüyor. Çalışanlara iki yıl sonra işe dönme garantisi veriliyor, aksi taktirde tazminat ödenecek.

Euronews’ın haberine göre; bir zamanlar Ernest Hemingway ve Coco Chanel gibi isimlere ev sahipliği yapmış otelin yenilenme projesini ünlü Mimar Thierry Despont üstleniyor.

Ritz Paris, Prenses Diana’nın da evlilik planları yaptığı Dodi el Fayed’le birlikte son akşam yemeğini yedikleri oteldi.

Sabah


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Magazin kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar