.

Dere Islah Çalışmalarında Estetik Ön Planda Olacak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, 2013’te dere ıslah çalışmalarında izlediği planı değiştirerek, estetik ve uyumu da ön plana çıkarıyor.

Son yıllarda dere ıslah çaışmalarına ağırlık veren Bakanlık, yapılan çalışmaların daha estetik ve zarif olmasına dikkat edecek.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı dere ıslah çalışmalarındaki plan ve ilerleyişini değiştiriyor. Buna göre artık ıslah çalışmalarında işleyişin yanı sıra estetiğe ve uyuma da önem verilecek. Yani yapılacak olan köprü, menfez ve çevre düzenlemesi göze hitap edecek şekilde yapılacak.
Bakanlık söz konusu proje doğrultusunda yapılacak olan ıslah çalışmalarını destekleyecek. Islah çalışması kapsamında yapılacak olan çalışmaların alternatif modelleri olacak ve en beğenilenin yapımına karar verilecek.

Dere Islah Çalışmaları


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »