.

Denizbank’tan Tokat’ta 153 Aileye Konut Kredisi Desteği

Tokat’ta hayata geçirilen 18 katlı 3 bloktan meydana gelen Ahievler projesi kapsamında Denizbank 153 aileye konut kredisi desteği sağladı..


Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından esnaf aileleri için yaptırılan 18 katlı 3 bloktan oluşan 154 konutluk Ahievler projesinde inşaat çalışmaları devam ederken, düzenlenen törenle kredi anlaşması yapıldı. TESOB Başkanı Mehmet Bekçi, DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Tokat Şube Müdürü Paşa Yalçın ile inşaat firmasının müteahhitti Alper Alptekin katıldı. TESOB Başkanı Mehmet Bekçi, kısa sürede kredi aşamasına geçilmesi nedeni ile emeği geçenlere teşekkür etti. Kooperatif üyelerinin düşük faizlerle kira öder gibi ev sahibi olması için yaptıkları çalışmaların semeresini aldıklarını ifade eden Başkan Bekçi, kredi desteğinin hayırlı olması temennisinde bulundu. DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Türkiye’deki konut sektörünün gelişmesine paralel olarak çalışma içerisinde olduklarını ifade ederek, “Türkiye’nin ekonomisi büyümek istiyorsa konut sektöründeki büyümeye ihtiyacı var. Biz istiyoruz ki bu büyüme konut sektöründeki bu yatırımlarla beraber Türkiye’nin ekonomisini de büyütecek” diye konuştu.

Müteahhit Alptekin ise bir hafta içerisinde kredi çalışmalarının başlatılarak olgunlaştırılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan konuşmaların ardında Başkan Bekçi, DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Ertürk’le birlikte düzenlenen protokole imza attı. Başkan Bekçi, Ertürk’e günün anısına plaket ile ceviz sandık hediye etti.

Kaynak: İHA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »