.

Demir Romance’ta fiyatlar güncellendi

Brüt 35 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Demir Romance’ta çocuklar için kreş, okul servisi bekleme salonu, oyun alanları, çocuk parkı, çocuk havuzu mevcut. Demir Romance

Beylikdüzü’nde inşa edilen Demir Romance’ta 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. İnşaat alanı 170 bin metrekare olarak belirlenen Demir Romance, 776 rezidans, 28 villa ve 60 ticari birimden oluşuyor.

Demir İnşaat projesi olan Demir Romance’ın 22 bin metrekaresi yeşile ayrıldı. 5 bin 141 metrekarelik sosyal tesis alanıyla dikkat çeken Demir Romance’ta daire büyüklükleri 68 metrekare ile 271 metrekare arasında değişiyor.

Kasım 2015’te yaşamın başlayacağı Demir Romance, akıllı ev sistemiyle donatılıyorum. Brüt 35 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Demir Romance’ta çocuklar için kreş, okul servisi bekleme salonu, oyun alanları, çocuk parkı, çocuk havuzu mevcut.

Demir Romance’ta

1 oda 1 salon evlerin fiyatları 197 bin TL’den,

2 oda 1 salon evlerin fiyatları 347 bin TL’den başlıyor.

3 oda 1 salon evler 432 bin TL ile 707 bin TL,

4 oda 1 salon evler ise 664 bin TL ile 704 bin TL aralığında.

İletişim:  444 2 116


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar