.

Demir Romance’ta bahçeli dubleksler 785 bin lira

 Beylikdüzü Demir Romance Konutları’nda normal konutların fiyatı 226 bin liradan, bahçe dubleksi konutların fiyatı 785 bin liradan başlıyor.Demir RomanceDemir İnşaat’ın Beylikdüzü lokasyonunda hayata geçirdiği Demir Romance projesi konut ve villa tipleriyle birlikte ticari alanlardan meydana geliyor. En geç 2015 yılının Kasım ayında teslimleri gerçekleştirilecek olan proje geniş yeşil alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Demir Romance Evleri projesinde satışı devam eden 66 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatları 226 bin liradan, 119 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatları 377 bin liradan, 138 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatları 438 bin liradan ve 204 metrekarelik 4+1 daireler 695 bin liradan başlıyor. Demir Romance konutları’nda bahçe dubleksi konutların başlangıç fiyatı 785 bin lira olarak belirlendi.

Beylikdüzü Demir Romance Evleri ödeme koşulları kapsamında ev almak için yüzde 5 peşinat ödeniyor. 1 yıl sonra yüzde 10, Kasım 2015’te yüzde 10’luk iki ara ödeme gerçekleştiriliyor. Kalan bölüm için kredi kullanılıyor.

Demir Romance Demir İnşaat projesi kapsamında ticari birimler, fitness center, yüzme havuzu, otopark, sauna, Türk hamamı, oyun odası, eğlence ve spor alanları, güvenlik gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

İletişim:  444 2 116


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar