.

Deluxia Park Business, 603 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı!

Teknik Yapı, Deluxia Park Residence’den sonra şimdi de Deluxia Park Business ofis blokunu 603 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Teknik Yapı, Maltepe’de yaşama geçirdiği Deluxia Park Business ofis blokunu satışa çıkardı. A plus ofisler metrekaresi 7 bin 700 TL’den alıcı buluyor. Hem de Teknik Yapı KDV ve faiz yükünü üstüne alarak yatırımcıya rahat bir soluk aldırıyor.

FİYATLAR NORMALİN ALTINDA

Deluxia Park Business’da ofisler normalde 712 bin 248 TL olan ofisler lansmana özel olarak 603 bin TL’den başlıyor. Projeden ofis sahibi olmak isteyenlere özel ödeme planı sunuluyor. 100 ay banka kredi ve 0.79 faiz seviyesi ile taksit olanağı sunulurken firma yapısında ise yüzde 30 peşin, 48 ay vade, sıfır faiz seviyesiyla ofis sahibi olmak mümkün. İnşat çalışmalarının devam ettiği proje 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

MALTEPE’NİN SON ARSASINDA

Kentsel dönüşüm kapsamında Maltepe’nin son arsasında inşa ettiği projesi Deluxia Park Business’da Modüler sisteme sahip olmasıyla gereksinime göre ofisler düzenlenebiliyor.

YATIRIM MALİYETİ YARIM MİLYAR

Toplam 14 dönüm arazi üstünde 2 blok olarak yükselecek projenin satış büyüklüğü aşağı yukarı yarım milyar lira olacak. 80 ile bin 316 metrekare arasında değişen 400 ofis ve büyüklükleri 99 ile 555 metrekare arasında değişen 14 adet ticari ünitenin yer aldığı Deluxia Park Business projesinin satışında bir ilk gerçekleştirilecek. Bire bir numune daire kavramını Uphill Court projesiyle sektöre taşıyor.

KİRA GELİRİ AİDATLARI DÜŞÜRECEK

Deluxia Park Business projesinde metrekare başına düşen aidat geliri, kira gelirleri ile minimize edilecek. Projede yer alan ve büyüklükleri 76 – 123 m² arasında değişen 6 adet toplantı salonunun, 17 ve 18 katlarda yer alacak spor salonu ile restseviyesin, blokların altındaki kafeteryanın, sınırlı sayıdaki otopark alanının ve oto yıkamanın kira gelirleri aidatların düşürülmesi amacıyla kullanılacak.

OTOPARK KİRALAMASINDA BİR İLK

Projede yer alan 400 ofis ve 14 dükkandan meydana gelen toplam 414 ünitenin tüketimi amacıyla açık otopark ve 4 kattan meydana gelen kapalı otopark yer alacak. Yaklaşık 600 vasıta kapasitesine otoparkın bir bölümü konuk otoparkı olarak ayrılırken engellilere özel 16 adet otopark yapılacak. Projedeki her ofis amacıyla en az 1 adet kapalı otopark tahsis edilirken, büyük ofisler amacıyla bu rakam 2 olacak.
Diğer taraftan heves tarafında site yönetiminden kiralanabilecek 51 vasıta kapasiteli otopark alanından elde edilen gelir, aidatların düşürülmesi amacıyla kullanılacak.

“FİYAT ARTIŞINI PROJEYE YANSITMADIK”

Teknik Yapı’nın her vakit müşterinin yanısıra bulunduğunun altını çizen Teknik

Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, aidat giderlerini minimize etmek, faiz yükünü azaltmak ve yüksek prim potansiyeli sunabilmek amacıyla bu projeye özel çalışma yapıldığını ifade etti.

Umut Durbakayım, Anadolu Yakası’nda Ataşehir ve Fikirtepe gibi finans merkezlerine seçenek arayışına girenlerin ulaşım avantajına sahip Kartal ve Maltepe’de yoğunlaştığına vurgu yaptı. Projenin lansman üstünlükleri ve sektörde ötelenen zamlara da ilgi çeken Durbakayım “sektörde aylardır dizginlenen fiyat artışını bu projemize yansıtmadık. Buna ek olarak yılbaşına kadar gerçekleşecek satışlarda KDV’yi de biz üstlendik. Hem de birtakım vadelerde de faiz yükünü de sıfırladık. Bütün bunları üst üste koyduğumuzda projenin kazandırma potansiyelinin ne kadar yüksek bulunduğu meydana çıkıyor” açıklamasını yaptı.

3 PROJE DAHA GELİYOR

2018 senesinde 3 proje daha yapacaklarını ifade eden Durbakayım, İzmir Alsancak bölgesinde, Fikirtepe Ziverbey’de ve kentsel dönüşüm kapsamında Kartal’da 1100 dairelik proje yapacaklarını söyledi. Deluxia Park ile beraber projelerin toplam büyüklüğü 4 milyar TL değerinde olacak.

Önemli yatırım vasıtalarından biri olan bürolar de yatırımcının yüzünü güldürüyor. Bugün lansmanı oluşturulan Deluxia Park Business’de karlı yatırım gerçekleştirme isteyenlere uygun bir çözüm olacağı kanaatindeyim. Çünkü Nazmi Durbakayım’ında dediği gibi karizmatik bir lokasyona sahip olan Maltepe’nin en kıymetli yerlerinde inşa ediliyor.

Bütün alt yapı ve teknik donanımları ile teslim edilen bürolarda size kalan yalnızca büronuzu zevkinize göre tasarlamak kalıyor. Modüler sisteme sahip olmasıyla da büronuzu dilediğiniz büyüklüğe ayarlamanız mümkün.

Hem de normal fiyatının çok altında satışa çıkması alırken kazandırıyor. Teknik Yapı’nın KDV ve faiz yükünü üstüne alarak yatırımcıya soluk aldırıyor. Hem de Deluxia Park Residence’nin yanısıra olmasıyla ‘İşim ve Evim birbirine yakın olsun’ diyeler amacıyla uygun bir proje olarak karşımıza çıkıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »