.

Delta Towers-2’de son daireler!

Delta Şirketler Grubu tarafından Beylikdüzü lokasyonunda inşa edilen Delta Towers-2 projesinde, son dairelerin satışı devam ediyor. Delta Towers-2 Residence projesinde, daire fiyatları 85 bin liradan başlıyor. Delta Şirketler Grubu tarafından Beylikdüzü lokasyonunda inşa edilen Delta Towers-2 projesinde, son dairelerin satışı devam ediyor. Delta Towers-2 Residence projesinde, daire fiyatları 85 bin liradan başlıyor. Delta Towers -2 Residence projesi; 1+0, 1+1 ve 2+1 tipi seçeneklerden oluşan toplam 320 konforlu konuttan oluşuyor.Konut teslimlerinin 5 ay sonra planlandığı projede klan son dairelerin satışına devam ediliyor.

Delta Towers-2 projesinde kalan daireler 85 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor. Projede ayrıca yatırımcılara çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor.Zengin sosyal donatı ve peyzaj alanlarına sahip olan projede ayrıca; Jakuzi, sağlık ünitesi, sinema odası, restourant, kapalı otopark, kreş, yüzme havuzu, teras, sauna ve  cafe yer alıyor.
 İLETİŞİM:  444 4 342


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar