.

Darülaceze Başkanlığı’ndan Kira Karşılığı Güçlendirme-Onarım İşi İhalesi

Darülaceze Başkanlığı, İstanbul Beyoğlu’nda bulunan bir işhanınınTHT-Turizm-Hizmet-Ticaret imar durumuna göre fonksiyon verilmek suretiyle güçlendirme ve onarım şartlı olarak 25 yıl süreyle kiralama işi için ihale gerçekleştirecek.DarülacezeDarülaceze Başkanlığı, İstanbul Beyoğlu’nda bulunan işhanının THT-Turizm-Hizmet-Ticaret imar durumuna göre fonksiyon verilmek suretiyle güçlendirme ve onarım şartlı olarak 25 yıl süreyle kiralama işi için 19 Mart 2014’te saat 14.00’te Halil Rıfat Paşa Mah. Darülaceze Caddesi No:51 Okmeydanı Şişli İstanbul Sıdıka Sabancı Binası’nda ihale gerçekleştirecek.

Kapalı teklif usulüne göre gerçekleştirilecek olan ihaleye konu olan işhanı 597 metrekare sahalı alan üzerine kurulu olup inşaatın tahmini toplam bedeli 11 milyon 567 bin 123 lira, geçici teminat bedeli ise 347 bin 13 lira olarak açıklandı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »