.

Dar gelirliye TOKİ’den Müjde

TOKİ Anadolu’nun bir çok kentinde yeni projeler yaşama geçirmeye devam ediyor. TOKİ projelerinden 349 TL taksit ile daire sahibi olunabiliyor.TOKİ’nin Anadolu’da devam eden çoğu projesi bulunuyor. TOKİ kira öder gibi herkesi ev sahibi gerçeklştirmeyi amaçlıyor.

TOKİ’nin Anadolu’da yer alan projelerinden 349 liradan başlayan taksitlerle daire sahibi olabilmek mümkün. ‘Herkes ev sahibi olsun’ amacıyla konut geliştirmeye devam eden TOKİ dar gelirli ve emekliler amacıyla kampanyalar yapıyor.
Güneş Gazetesi’nin haberine göre, TOKİ 2016 senesinde rekor tazeleyecek ve 64 bin konut inşa etti. TOKİ 2023 hedefleri tarafında 2017 senesinde da 65 bin nitelikli sosyal konut inşa etmek amacıyla çalışmalarına bütün süratiyle devam ediyor.

İstanbul’a yeni proje
Geçtiğimiz ay Kayaşehir’de orta gelir grubu amacıyla 1.892 adet konutu satışa çıkaran TOKİ Kayabaşı’nda yeni konut projesi amacıyla hazırlıklara başladı. TOKİ Kayabaşı’nda toplamda 1.500 adet yeni konut inşa edecek ve projede 600 TL taksit ile ödemeler yapılabilecek


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Toki kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar