.

Dap Yapı Projeleri Gece Gündüz Parlayacak

Orjinal mimari anlayışıyla standart dışı tasarımlara sahip binalar inşa eden Dap Yapı, dış cephelere eklediği “ışıklandırma” fonksiyonuyla sektörde yeni bir dönem başlattı.Dap Yapı

Anadolu yakasındaki kulelerini, Boğaziçi Köprüsü’nden aldığı ilhamla ışıklandıran şirket, bu uygulamayla sektöre bir yenilik daha kazandırdı.
Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: Ülkemizin gündüzü de gecesi de güzel olsun

“Yurt dışından gelen misafirlerimi Boğaz’da yemeğe götürdüğümde, onları Köprü’yü görebilecekleri şekilde oturtup manzaranın büyüsüne kapılmalarını keyifle izliyordum. Aynı görselliği kendi binalarımıza da uygulamak istedim. Artık sadece gündüz değil, gece karanlığında da ışıl ışıl parlayan projelerimizin, bölgenin silüetine katma değer sağlayacağını düşünüyorum. Ülkemizin gündüzü de gecesi de güzel olsun.”
Ödüllü projelere ışıktan taçlar

Dap Yapı’nın Anadolu yakasında inşa ettiği Dragos Royal Towers, Royal Center, Dalga Kule, Burgu, Tango ve Vazo Kule projeleri isimlerinden de anlaşılacağı gibi farklı mimarilerle hayata geçiriliyor. Yalnız ülke içinde değil yurt dışında da tanınıyor ve ödüle layık görülüyor.

İngiltere’de, Avrupa’nın en iyi Gayrimenkul projelerinin seçildiği ödül töreninde, bu yıl en iyi Mimari, Gayrimenkul, iç Tasarım ve Yapı geliştirme kategorilerinde 26 ülkeden yüzlerce projeyle yarışan Dap Yapı, yarışmadan toplam 9 ödülle döndü. Geçen yıl da, aynı yarışmada 5441 projeyle yarışarak, Yüksek Yapılar branşında birincilik ödülü kazanmıştı.
Bina değil eser niteliği taşıyor

Butik Konut liginde fark yaratan binalar inşa eden Dap Yapı projeleri, tasarımı, görünümü, kullanılan malzemeleri ve işçilik gibi detaylarıyla her anlamda yüksek kalite yansıtıyor. Cesur ve yenilikçi bir yaklaşımla planlanan projeler, dünyaca tanınmış mimar ve mühendislerin imzasını taşıyor. Sadece yurt içinden değil, yurt dışından gelip görmek isteyen, binanın etrafında dolaşıp fotoğraflarını çekenlere rastlanıyor.
3 milyon dolarlık bütçeyle ışıklandırılıyor

Projelerin ışıklandırılması için 3 milyon dolarlık bütçe ayrıldığını belirten Dap Yapı, Maltepe’deki Royal Center ve Burgu Kule’de deneme yayınlarına başladı. Milli ve dini bayramlarda özel temaların devreye alınacağını belirten şirket, böylelikle kamuoyunun coşkusunu da paylaşmış olacak. 19 Mayıs, 29 Ekim gibi günlerde ışıktan Türk bayrağı yansıtacak olan kuleler uzak mesafelerden dahi rahatlıkla görülüp, keyifle izlenecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »